אודות

ניצוץ - אסטרטגיה פרסום ושיווק לעסקים- איקון

שלום לכם, ונעים מאוד

קצת עלי:

מירי צבי, בוגרת תואר  BA, בתקשורת ובוגרת בית ספר גבוה לפרסום : “סיעור מוחות”. והכשרות מטעם משרד הכלכלה.
הספקתי לרכוש ידע וניסיון רב, בעבודה עם לקוחות, ובעבודה בתקשורת, פרסום ושיווק. בזכות כל הניסיון, הלקוחות שלי מרוויחים את השירות מקצועי ואיכותי. 'ניצוץ' – מציעים שירותים נרחבים, בתחום המיתוג הפרסום והשיווק, כאשר הצוות כולו מיומן ומנופה, בוגרי בתי ספר לפרסום ועיצוב גרפי.

ניצוץ - אסטרטגיה פרסום ושיווק לעסקים- איקון טיל
ניצוץ - אסטרטגיה פרסום ושיווק לעסקים- איקון מנורה

למה ניצוץ?

בעולם מוצף במסרים ופרסומות, ברשת ובערוצי המדיה השונים, יש צורך תמידי לבעלי עסקים, לבלוט, ויותר מכך- פשוט להצליח להגשים את מטרתכם.למכור.  הפרסומת שלכם, בעלי עסקים, תגשים את המטרה שלכם, אם היא תצליח
לעצור את עין הקורא, ולגרום לו להתעמק דווקא בפרסומת שלכם וכן להבין את המסר ולהיות מונע רגשית לפעולה..
מחקרים הראו, שלכל מודעה, רוב האנשים מקדישים בממוצע סך הכול שלוש שניות.. איך גורמים ללקוח להתעמק בפרסומת שלכם ? ויותר זמן …?  ניצוץ – של רעיון מבריק בשילוב מילים מדויקות ומשכנעות, יגרמו ללקוחות
להתעניין בכם ..

לאיזה סוג עסקים אנחנו מציעים את השירות :

1 .עסקים חדשים וקיימים
2 עמותות וארגונים

מה אנחנו מציעים לכם?

להשקיע בתכנון הפרסום כדי שיניב תוצאות !
  לנו חשוב לעשות הכרות עם העסק שלכם והשוק שלו, גיבוש מטרות ויעדים, בידול עסקי, ובהתאם לכך, אם אתם עסק חדש, אז גם לגבש לכם,  שם וסלוגן ושפה עיצובית.
כשיש לנו נתונים, אנו נאסוף אותם גם מהשטח, על ידי סקר דעת קהל מתומצת. ונפעיל חשיבה יצירתית וראויה על רעיון ייחודי ושיווקי ועל קונספט =הדרך הרעיונית בה נעביר את המסר ללקוחות שלכם.
יש לנו רעיון, ובשביל לתרגם אותו לכתב, אנו ננסח משפטים מבריקים חדים ושיווקיים לפרסומות כדי שיעבירו היטב את המסר ללקוחות, ברמה מקצועית ואקדמאית.
עכשיו, אפשר לבטא בקול את הרעיון שהופך להיות מעוצב לצבעים וצורות, ברמת גימור גבוהה ומקצועית. הקונספט מתבטא ומעביר את המסר בצורה מושכת יפה ומעניינת המשכנעת את הקורא, להפוך להיות לקוח שלכם.  
  סיימנו לעצב, אך אל דאגה! אנו לא עוזבים אתכם לבד בשטח! אלא,  דואגים לפרסום של העסק שלכם, אי"ה, באמצעי המדיה השונים- עיתונות, פליירים, שלטי רחוב, ובאמצעים דיגיטליים – רשתות חברתיות, אתרים ופורטלים רלוונטיים.  
כמו כן,  חשוב לנו שהעסק שלכם יצליח, ולא פחות אתם חשובים לנו. כן.  כדי שתמשיכו לעשות חיל בעסקים שלכם! ולכן, פיתחנו מוצרים ייחודיים שיעזרו לכם להתנהל בעסק, ולשפר את איכות חייכם.
הגיע הזמן להכיר אתכם! רוצים ניצוץ? הקליקו והשאירו פרטים

דילוג לתוכן